2019
3. december - Trinitatis Kirke - København (duo)
10. august - Musik Over Præstø Fjord - Tappernøje (duo)
13. juli - Pumpehusets Byhave - København (solo)
11. juli - Balders Plads - København (duo)
3. maj - SPOT Festival - Aarhus (kvintet)
15. marts - Radar - Aarhus (solo)
21. februar - Think.dk - København (duo)
2. februar - Folk & Fæstival - Esbjerg (duo)

2018
17. november - Husflidsskolen - Kragevig (solo)
9. november - Ragnarock - Roskilde (solo)
26. oktober - Huset i Hasserisgade - Aalborg (med Den Usynlige Hånd)
5. oktober - Richter - Gladsaxe (med Den Usynlige Hånd)
22. september - STARS - Vordingborg (med Den Usynlige Hånd)
21. september - Harders - Svendborg (med Den Usynlige Hånd)
20. september - Nygadehuset - Aabenraa (med Den Usynlige Hånd)
16. september - Hotel Cecil - København (med Den Usynlige Hånd)
14. september - Forbrændingen - Albertslund (med Den Usynlige Hånd)
29. august - Pumpehusets Byhave - København (solo)
25. august - Flying Couch Brewing - København (solo)
16. august - Klaverfabrikken - Hillerød (solo)
12. august - Musik Over Præstø Fjord - Smidstrup (solo)
4. august - Møllegården - Rønnede (med De Sentimentale)
1. august - Studenterhuset - Odense (duo)
28. juli - Long Island Road Festival - Kalvehave (solo)
14. juli - Bademosen Festival - Søborg (solo)
27. maj - Café Halvvejen - København (solo)
18. maj - Plads'n - København (solo)
8. maj - Trinitatis Kirke - København (duo)
27. april - BEAT - København (solo)
27. januar - Operaen - Christiania (med E. Grankvist, A. Mackenzie og Madson)

2017
20. december - Kalejdoskopisk Kulturfest - Aarhus (solo)
1. december - Ideal Bar - København (band)
2. november - Gimle - Roskilde (solo)
28. august - RMC - København (band)
17. august - Alive Festival - Thisted (duo)
11. august - Musik Over Præstø Fjord - Nørre Smidstrup (med The Sentimentals)
5. august - Café Klint - Gudhjem (solo)
4. august - Café Klint - Gudhjem (solo)
28. juli - Himmelstorm Festival - Dyssekilde (band)
19. juli - Gæstgiveren - Allinge (solo)
18. juli - Byparken - Roskilde (duo)
16. juli - Ingolfs Kaffebar - København (band)
27. maj - Svanholm - Skibby (solo)
13. maj - STARS - Vordingborg (band)
11. maj - Atlas - Aarhus (band)
29. april - Loppen - København (duo)
28. april - Kulturmaskinen - Odense (duo)
22. april - Harders - Svendborg (duo)
21. april - Atlas - Aarhus (duo)
31. marts - STARS - Vordingborg (solo)
24. marts - Kultursalen - Gribskov (solo)
23. marts - Gimle - Roskilde (solo)
16. marts - Nyhavns Bodega - København (solo)
17. februar - Karens Minde Kulturhus - København (duo)
5. januar - Veggerbyvej 34 - Suldrup (solo)

2016
22. oktober - Jazzhouse - København (band)
6. oktober - Husflidsskolen - Kragevig (solo)
1. oktober - Ingolfs Kaffebar - København (solo)
29. september - Nørrebro Bryghus - København (solo)
20. august - En Sommerdag på Bellahøj - København (solo)
12. august - Klitmøller Strand - Klitmøller (solo)
6. august - Helsingør Festival - Helsingør (solo)
6. august - Musik over Præstø Fjord - Nørre Smidstrup (solo)
5. august - Musik over Præstø Fjord - Nørre Smidstrup (trio)
29. juli - Sweet & Coffee - Præstø (solo)
21. juli - Fællestival - Stenstrup (solo)
14. juli - Summer in the City Festival - København (solo)
23. juni - Dansk Arkitektur Center - København (solo)
11. juni - Pumpehusets Byhave - København (solo)
8. juni - Ideal Bar - København (solo)
4. juni - Elværket - Helsingør (solo)
28. maj - Christianshavns Beboerhus - København (solo)
27. maj - Rosenfeldt Gods - Vordingborg (band)
20. maj - KW3 - København (solo)
30. april - SPOT Festival - Aarhus (solo)
21. april - Loppen - København (solo)
13. februar - Strib Vinter Festival - Strib (solo)
5. februar - Badeanstalten - Slagelse (solo)

2015
19. november - Enghave Kirke - København (solo)
12. november - Studenterhuset - København (solo)
29. oktober - Toldkammeret - Helsingør (solo)
24. oktober - Maskinhallen - Frederikshavn (solo)
10. oktober - Vodroffslund Bodega - Frederiksberg (solo)
9. oktober - Nørrebro Bibliotek - København (solo)
25. september - Studenterhuset - Aalborg (solo)
19. september - Husflidsskolen - Kragevig (solo)
18. september - Tapperiet - Køge (solo)
17. september - Huset i Magstræde - København (solo)
12. september - Dexter - Odense (solo)
31. juli - Dome of Visions - København (solo)
8. juli - Copenhagen Jazz Festival - København (band)
4. juli - Skagen Festival - Skagen (solo)
10. juni - RMC - København (solo)
25. maj - Café Månefiskeren - Christiania (solo)
18. maj - BETA - København (solo)
5. maj - Temple Bar - København (solo)
24. april - Gimle - Roskilde (solo)
24. april - Bahne - Roskilde (solo)
18. april - Rådhuspladsen - København (solo)
10. april - Tjili Pop - København (solo)
8. april - Tjili Pop - København (solo)
27. marts - Musikhuzet - Bornholm (solo)
22. marts - STARS - Vordingborg (solo)
20. marts - Arne B - Svendborg (solo)
14. marts - Frede's Bastion - Christiania (solo)
17. februar - RMC - København (solo)
13. februar - KB18 - København (solo)
24. januar - Zeppelin Bar - København (solo)

2014
27. december - Stengade - København (solo)
4. december - Huset i Magstræde - København (solo)
4. december - Vogelkop - København (solo)
12. november - Dome of Visions - København (solo)
10. oktober - Tiger SpilBar - København (solo)
2. oktober - STARS - Vordingborg (solo)
30. august - Vi mødtes gennem ruden - København (solo)
20. juni - Midsommer Festival - Præstø (solo)
25. april - Ørstedsparken - København (solo)
27. marts - KB18 - København (solo)
25. marts - Byens Lys - Christiania (solo)
20. marts - Vodroffslund Bodega - Frederiksberg (solo)